+421 907 890 182

ÚPRAVA VODY

Úprava vody inovatívnymi systémami.

Reverzná osmóza Ecosoft RObust

Vysokovýkonná reverzná osmóza malých rozmerov vhodná do kaviárni, reštaurácií, či firiem.

Jedna z najkvalitnejších a najzaujímavejších reverzných osmôz z našej bežnej ponuky. Navrhnutá pre úpravu vody do kaviarní, pizzerií, reštaurácií, lekárni a podobne. Pracuje s inovatívnym systémom, ktorý výrazne znižuje množstvo odpadovej vody na minimum. Oproti bežným osmózam to vďaka tejto technológií znamená zníženie spotreby vody až o 50%. K tomu všetkému sa pridáva výkon až 60 litrov za hodinu.

Systém Robust je dokonale navrhnutý po estetickej aj technologickej stránke. Úžasná kompaktnosť zabezpečuje jednoduchú výmenu filtračných vložiek pri minimálnom servisnom zásahu.

Po namontovaní reverznej osmózy Vám pribudne ďalší vodovodný kohútik, ktorý je súčasťou balenia reverznej osmózy. Jeden kohútik je určený na filtrovanú vodu z reverznej osmózy a druhý na klasickú vodu z vodovodu. Pre zachovanie nenarušeného a moderného dizajnu Vašej kuchyne, skúste siahnúť po trojcestných batériach, ktoré využívajú systém 2v1. Vďaka trojcestnej batérií nebude potrebné do kuchynského drezu navŕtavať ďalšiu dieru.

Filtrácia vody prebieha vo viacerých etapách:

 1. Mechanické pohltenie nečistôt pomocou vstupného predfiltra o veľkosti piatich mikrónov. Odfiltruje piesok, hrdzu, zákal a iné mechanické nečistoty.
 2. Granulované aktívne uhlie je najúčinnejšie voči chlóru a jeho zlúčeninám, taktiež výrazne upraví chuť vody a odstráni z vody ďalšie organické látky ako (THM, baktérie, pesticídy, herbicídy..)
 3. Lisované aktívne uhlie je posledný stupeň predfiltrácie, ktorý zachytáva posledné zvyšky usadenín vo vode, ktoré ostali vo vode. Prípadne zastaví uvoľnené časti granulovaného uhlia z predchádzajúcej filtračnej vložky.
 4. Osmotická membrána FILMTEC patrí k najkvalitnejším na svete. Systém do nej tlačí vodu a tá vstupuje do jemnej membrány, ktorá prepustí ďalej len samotné molekuly H2O. Ostatné baktérie, vírusy, choroboplodné zárodky a iné nečistoty vo vode bezpečne zachytí.
 5. pH+ mineralizátor je voliteľný stupeň reverznej osmózy, ktorý je do vody naspäť vráti niektoré minerálne látky a zvyší pH vody až na hodnotu 8.5.

Výhody reverznej osmózy Ecosoft Robust:

 • – nenáročný a málo nákladný servis
 • – jednoduchá inštalácia
 • – vstavané manometre sledujúce tlak a prevádzku zariadenia
 • – minimálny odpad = zníženie spotreby vody o polovicu
 • – vysoký výkon s najkvalitnejšími membránami FILMTEC
 • – vstavané výkonné a spoľahlive čerpadlo
 • – kompaktná kovová konštrukcia
 • – ochrana čerpadla pri nedostatku vody

Dbáme na kvalitu našich služieb

Už viac ako 9 rokov poskytujeme naše služby.
Všetko je v uzavretých okruhoch. Od vymyslenie média, použitia až po skonfiškovanie.

dOHODNITE SI S NAMI nEZáVäZNú KOMUNIKáCIU